Nieruchomości i prawo budowlane w Łodzi

Prawo budowlane w Łodzi ma za zadanie nakreślać zasady dla konstruowania projektów, budowy, konserwacji i rozbiórki obiektów budowlanych. Reguluje także prace instytucji mających styczność z prawem budowlanych, np. organów nadzoru budowlanego. Nasza Kancelaria Prawna w Łodzi Jana Konopackiego ma doświadczenie w poradach prawnych dotyczących zawierania, rozliczania czy przebiegu kontraktów budowlanych. Wiemy, że właściwie sporządzona dokumentacja budowlana to klucz do dalszej, bezproblemowej realizacji kontraktu. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości w zakresie prawa budowlanego, doradzamy najlepsze ścieżki biznesowe.

Prawnik a nieruchomości w Łodzi

Nasz radca prawny reprezentuje przed sądem osoby fizyczne, jak i przedsiębiorców, m.in inwestorów, dostawców materiałów czy deweloperów. Inne komponenty prawa budowlanego w Łodzi, z jakimi spotykamy się podczas porad prawnych to legalizacja samowoli budowlanej, pozwolenie na budowę czy postępowanie przed organami administracji publicznej. Nasi specjaliści zajmują się również ustaleniem stanu prawnego nieruchomości i wszelkich niejasności dotyczących prawa nieruchomości. Wspieramy prawnie Klientów także w przypadkach sporów z deweloperami i firmami budowlanymi. Co jeszcze można uzyskać dzięki współpracy z naszym radcą prawnym w Łodzi?

  • kompleksowa obsługa prawna procesów inwestycyjnych (decyzje o warunkach zabudowy, pozwolenia na budowę)
  • reprezentacja przed sądami i organami administracji we wszystkich sprawach dotyczących nieruchomości, na każdym etapie postępowania
  • przygotowywanie i opiniowanie umów, których przedmiotem jest nieruchomość (umowy sprzedaży, umowy, najmu, umowy z deweloperami)
  • obsługa wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych
  • pomoc prawna w sporach z deweloperami i wykonawcami robót budowlanych

Zaufaj nam, wybierz Kancelarię Prawną Jana Konopackiego w Łodzi!